Papier do plotera do wydruku

  • Do pracy w biurze dobrze jest dobrać odpowiednie przybory i papier. Dla robiących wydruki dużego formatu ważny jest papier do plotera. Kupisz go tutaj https://net-biuro.pl/index.php?cPath=4_63 i znajdziesz tam duży wybór. Ploter papier to tylko jedny z materiałów biurowych. Wśród nich nadal popularne są korektory. Przedstawiam kilka korektorów Pentela.
    Automatyczny korektor w piórze ZL153. Wielofunkcyjny, szybkoschnący korektor w długopisie – automatyczny. Posiada system automatycznego wyłączania przy wpinaniu w kieszeń. Cienka, precyzyjna, chowana końcówka. Wkłady wymienne ZLR15-W.
    Wielofunkcyjny korektor szybkoschnący ZL63-W Pentela. Korektor w kształcie pióra z cienką końcówką, popularnie zwany okrągłym, zawiera 7ml wielofunkcyjnego, szybkoschnącego płynu korygującego. Przeźroczysta nasadka zabezpiecza przed wysychaniem. Może być stosowany jako biały marker. Niezawodna końcówka zaworkowa (większość korektorów w piórze ma końcówkę kulkową, która często się zaciera). Powierzchnia korygowania 630cm2.
    Ciekawie zapowiada się też korektor ZLC31. Są to wielofunkcyjne korektory precyzyjne. Płaska obudowa. Cienkopisząca metalowa końcówka o dł. 4mm idealnie nadaje się do pokrywania drobnych szczegółów. Jego rola nie ogranicza się tylko do korygowania, może być też stosowany jako biały marker na dowolnej powierzchni. Zawiera 12 ml wielofunkcyjnego płynu korygującego na bazie alkoholu. Niezawodna końcówka zaworkowa (większość korektorów w piórze ma końcówkę kulkową, która często się zaciera). Powierzchnia korygowania 1.700 cm2.
    Nie tylko papier do plotera i korektory. Inne ciekawe artykuły biurowe to teczka JULIA A4 firmy Biurfol. Wykonana z najwyższej jakości folii. Lewa wewnętrzna strona okładki zawiera ring, 5 koszulek, uchwyt na długopis; prawa strona okładki sprężysty mechanizm zaciskowy przytrzymujący perforowany notes. Na grzbiecie przymocowany jest ring z notesem. Teczka zamykana klapką na rzepy.